Yunus Marketler Zinciri

Fırsatlar & Kampanyalar

Duracell Ürünleri D&R Çeki Kazandırıyor!

01 - 30 Aralık tarihleri arasında Yunus Market şubelerinden ve http://www.yunusonline.com üzerinden yapacağınız 25 TL ve üzeri Duracell Marka ürün alışverişlerinize D&R'dan 15 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı sizi bekliyor.

Alışverişinize ait kasa fişinizin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyin, anında 15 TL değerinde D&R Hediye Çeki Kodu kazanın.

Kampanya Detayları:

Kampanyaya 1 Aralık – 30 Aralık tarihleri arasında, seçili perakende noktalarında tek fiş üzerinde kampanyaya dahil 25 TL ve üzeri Duracell ürünü alan herkes katılabilir. 25 TL üzeri Duracell ürünü alan herkes 15 TL değerinde D&R hediye çeki kazanacaktır. Kampanya Türkiye genelinde stoklar ile sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 48 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıları kazanmış olduğu hediye çeki kodu uygulama içerisinden bildirilir. Kampanya konusu hediye çekleri D&R mağazalarında kullanılır. Bu kampanya dahilinden hediye edilen 15 TL  D&R hediye çekleri  31 Ocak 2020 Tarihine kadar geçerlidir. Başka bir kampanya, indirim veya avantaj ile birleştirilemez. Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Qumpara uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.