Yunus Marketler Zinciri

Fırsatlar & Kampanyalar

Kaliteyi Seç, Nestle'yi Seç 15 Adet iPhone 6'dan Birini Kazanma Şansı Yakala !

15 Ağustos, 2015 - 15 Eylül, 2015

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 29.07.2015 tarih ve 24951361-255.01.02/2253-5620 sayılı izni ile 15.08.2015(Saat:08.30)-15.09.2015(Saat:23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan tüm Yunus Marketleri’nden, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin Nescafe Ürünleri, Coffee Mate, Nestle Çikolata Ürünleri, Nestle Polo, Maggi Ürünleri, Nestle Kahvaltılık Gevrekler, Nesquik Toz İçecek, Nesquik süt, Nestle Sıcak Çikolata, Nestle Salep, Nestle Toz Kakao (SMA, Nestea ve Nestle Waters su ürünleri hariç) ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 5 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşterilere fiş/fatura ibrazı karşılığında (her 5 TL için 1 şifreli kart) kasalardan veya müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenler ya da www.yunusmarket.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad, soyad, adres, GSM no bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kısa mesaj ile Avea, Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea, Turkcell ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 15 kişi Apple iPhone 6 16 GB Cep Telefonu (hat ve kart dahil değildir) (birim değeri: 2.603,08 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 18.09.2015 tarihinde saat 12:00’da Okyanus Plaza AVM Eryaman 5. Etap metrosu yanı Ankara adresinde bulunan Yunus Market Eryaman 2 Mağazası’nda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 23.09.2015 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Asil talihlilerin 08.10.2015, yedek talihlilerin ise 23.10.2015 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura ve ikramiye kazanılan şifreli kart ile başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar kimliği, fiş/faturası ve ikramiye kazandığı şifreli kartı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’ye başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

Bu kampanyaya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Yunus Market İşletmeciliği Tic. A.Ş. ve Mobil Eğlence Telekomünikasyon Filmcilik Reklamcılık Turizm Yayın. San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımda sunulan tüm bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.