Yunus Marketler Zinciri

Fırsatlar & Kampanyalar

Ramazan Ayı Facebook Mani Yarışması

30 Haziran, 2015 - 20 Temmuz, 2015

30 Haziran - 20 Temmuz 2015 tarihleri arasında içinde 'Yunus Market' geçen manini gönder, en çok beğeniyi topla ramazan paketini sen kazan! 

Facebook Mani Yarışması Katılım Linki: https://www.facebook.com/yunusmarketler/app_391410834383410

Yarışma Katılım Koşulları;

1. Bu kampanya, Yunus Marketler Zinciri, www.yunusmarket.com.tr / 0800 314 75 05 – 0312 815 40 76 , tarafından yürütülmektedir.

2. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

3. Yarışma, https://www.facebook.com/yunusmarketler sayfası üzerinden oynanacak olup 30 HAZİRAN 2015 tarihinde saat 7:00’de başlayacak ve 20 TEMMUZ 2015 tarihinde saat 7:00’de bitecektir.

4. Yarışma bitiş tarihinden sonraki katılımlar geçerli sayılmayacaktır.

5. Yarışma kapsamında, yarışmanın başladığı gün itibariyle saat 7:00’den ertesi gün saat 7:00’ye kadar olan her 24 saatlik zaman dilimi bir gün sayılacaktır.

6. Yarışma için, Facebook’ta uygulamanın kullanıcıları; içerisinde “Yunus Market” kelimeleri geçen manilerini sisteme yükleyecektir. Bir günlük zaman dilimi içinde manisi en çok beğeni alan 1 katılımcı, gün sonunda o günün kazananı olacak ve Yunus Market Ramazan Paketi almaya hak kazanacaktır.

(Bir gün içinde iki yarışmacının eşit sayıda beğeni alması durumunda  Yunus Market, hediye kazanacak mani sahibini kendi inisiyatifiyle seçer.) 

7. Her gün 1 kişi olmak üzere, yarışma süresince toplam 20 kişi mani uygulamasından hediye kazanabilecektir. Kampanya süresince; bir katılımcı sadece bir kez ramazan paketi kazanabilir. Aynı katılımcı en yüksek beğeniyi alıp ikinci kez kazanan olduğu takdirde, ramazan paketi hediyesi hakkı, bir sonraki en yüksek beğeniyi alan ve daha önce hediye kazanmamış bir yarışmacıya verilir.

8. Kullanıcıların kampanyaya gerçek ad-soyad, adres, telefon ve mail bilgileri ile katılmış olmaları şarttır. Kazanan her kullanıcıyla, yarışmaya kayıtlı olduğu Facebook hesabı üzerinden ve doğruluğunu beyan ettiği bilgiler üzerinden iletişime geçilecektir. Kişilerin, gerçek profilleri ile yarışmaya katılması gerekmektedir. Yunus Marketler Zinciri Facebook hesabı tarafından görüntülenemeyen gizli ya da sahte profiller değerlendirmeye alınmayacaktır. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Yunus Marketler Zinciri sorumlu değildir ve iletişim bilgilerinin yanlış olması halinde, kazansalar dahi bu katılımcılara hediye verilemeyecektir.

9. Hediyelerin içeriği Yunus Marketler Zinciri tarafından belirlenmiştir ve değiştirilme hakkı saklıdır.

10. Yarışma sonuçları her 24 saatlik dilimin sonunda açıklanacak ve hediye kazananlar Yunus Market Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.

11. Kazananların ödülleri, 3 iş günü içerisinde, doğruluğunu beyan ettikleri adrese, kargo ile teslim edilecektir. Kargo şirketinden kaynaklı yaşanabilecek aksaklıklardan Yunus Market sorumlu değildir.

12. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

13. Kampanya sonunda kazananların isimleri, Yunus Marketler Zinciri tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada reklam, tanıtım ve sair amaçlarla kullanılabilir.

14. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların uygulamayı kullanmasını ya da dilediği gibi kullanmasını engellememeyi kabul, beyan ve taahhüt ederler.

15. Yunus Marketler Zinciri; yarışma süresince web sitesi ve uygulamalarından kaynaklanan açıklar ve hatalar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan ya da yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkilemeye yönelik hile yapan yarışmacıların ya da haksız yollar ve işlemlerle hediye kazananların tespit edilmesi halinde, söz konusu katılımcıların ödül, üyelik ve katılım haklarını iptal etme ve kazananları değiştirme hakkına sahiptir. Yunus Marketler Zinciri, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

16. Kullanıcılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım(Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği siteye gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Yunus Marketler Zinciri, ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.

17. Yunus Marketler Zinciri, yarışmacıların kişisel bilgisayarlarından veya internet erişimlerinden kaynaklanan aksaklıklarda sorumluluk kabul etmez.

18. Kullanıcılardan alınan kişisel bilgilerin korunması konusunda gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Sisteme düzenlenebilecek saldırı sonucunda bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi Yunus Marketler Zinciri'nin sorumluluğunda değildir.

19. Uygunsuz dil içeren yorumlar, her türlü hakaret ve küfür içeren, ahlaka, toplumun değer yargılarına aykırı olan, gerçek ve tüzel kişilerin kişilik haklarına tecavüz niteliğinde olan, kişilerin meslek, din ve inanç, dil, cinsiyet gibi unsurlarını aşağılayıcı, alay edici nitelikte olan maniler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu konularla ilgili doğabilecek her türlü sorumluluk katılımcılara aittir.

20. Yunus Marketler Zinciri, önceden duyurmak koşulu ile yarışmayı istediği an sonlandırma, yarışma süresini uzatma, yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

21. Yarışma, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışındadır.

22. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.