Yunus Marketler Zinciri

BİZDEN HABERLER

Merzifon Şubemiz Hizmete Açıldı

Yunus Marketler Zinciri 110. şubesini Amasya / Merzifon'da hizmete açtı. 28 Temmuz Cumartesi günü Ak Parti Amasya milletvekili  Sayın Hasan Çilez, Merzifon Belediye Başkanı Sayın Alp Kargı, Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Atak, CHP Merzifon İlçe Teşkilatı Başkanı Sayın Av. Hasan Koparan, Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Dursun Dağdelen, Yunus Marketler Zinciri Genel Müdürü Sayın Fatih Ayhan ve değerli yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz açılışımıza Merzifon halkı da yoğun ilgi gösterdi.

Merzifon şubemiz toplam 1500 metrekare kullanım alanı, 8 kasa ve 29 personeli ile kasap reyonundan şarküteriye, manav reyonundan unlu mamullere, kişisel bakım ürünlerinden züccaciye kadar geniş bir ürün yelpazesini Merzifon halkının beğenisine sundu.  Üst Katta hizmete açılan gıda dışı reyonlarında bulunan oyuncak, kırtasiye, elektronik, ev tekstili, giyim ve züccaciye ürünleri büyük ilgi gördü.

Açılışımıza katılarak bize destek veren siz değerli müşterilerimize bir kez daha teşekkür ediyor, mağazamızın sizlere hayırlı olmasını diliyoruz.